Labas,

Lolita Paragytė-Agejeva, koučingo specialistas

Malonu, kad užsukai! Jeigu esi čia, greičiausiai jau ieškai atsakymų, kaip gyventi geriau. Susipažinkim – mano vardas Lolita Paragytė-Agejeva. Vedama savo pašaukimo, sukūriau šią erdvę visiems, ieškantiems žinių, palaikymo ir jausmo, kad esi saugus būdamas savimi. Nuoširdaus santykio ir gilių klausimų pagalba padedu atrasti įkvėpimą ir autentiškus sprendimus kiekvienam, norinčiam keisti savo gyvenimą ir suprantančiam, kad pokyčiai visų pirma prasideda nuo savęs.

Aš buvau ten, kur Tu dabar esi. Žinau, kaip jautiesi, kai atrodo, kad gyvenimas bėga pro šalį, tik Tu jame nedalyvauji. Kai nori veikti, bet baisu. Kai jautiesi vienišas ir neturintis palaikymo. Kai užmiršai, kas esi ir ką gali.

Aš esu tam, kad įpūsčiau daugiau gyvybės, padėčiau atrasti daugiau aiškumo ir drąsos eiti savo keliu, kad padėčiau pasiekti tai, ką sunku pasiekti vienam. Palydėčiau Tave kelionėje namo, gilyn į save. O tuomet iš savęs – atgal į gyvenimą, kuriame daugiau dangaus.

Mano istorija

Esu šiltas, betarpiškas žmogus, mėgstu nerti gilyn į esmę, ypatingai vertinu tikrumą ir nuoširdumą. Nemėgstu tuštumo, blizgučių ir plepalų apie skudurus. Savo gyvenime patyriau, ką reiškia gyventi šeimoje, kur nesi mylimas toks, koks esi, kur sotus pilvas, švarūs drabužiai ir nauji sąsiuviniai – nėra savaime suprantamas dalykas, kur nežinai, ko tikėtis grįžus namo – skaudinančių žodžių ar kartais ir smūgio. Tarpais būdavo taip juoda, o vienatvė tokia bedugnė, kad norėdavosi išnykti.

Viskas praėjo. Atrodo, užmiršau, užverčiau knygą ir išėjau kurti naujo gyvenimo. Bet pasąmonė neužmiršo. Ilgą laiką siekiau išorinių dalykų, galvodama, kad taip pajusiu savo vertę ir to pasekoje – laimę. Troškau pripažinimo, pritarimo, meilės, pareigų, pinigų, daiktų. Viską pasiekiau. Tik laimės tame nebuvo, nes šis troškimas turėjo savo kainą – autentiškumą. Man prireikė daug laiko, pagalbos ir disciplinos, kad pradėčiau vėl save girdėti, susipažinčiau su savim iš naujo ir perkalibruočiau fokusą nuo išorės į vidų.

Daug metų praleidusi versle (tiek samdomame, tiek savo) susidūriau su tuo, kad ne tik aš, bet daugybė žmonių gyvena tarsi iš inercijos, taip, kaip „reikia”. O džiaugsmo nėra. Ir kuo didesnis skirtumas tarp to, kas esu iš tiesų, ir to, kaip gyvenu – tuo labiau skauda.

Bet skausmas – tai signalas, kviečiantis pasižiūrėti į savo vidų, susipažinti su savimi iš naujo. Atrasti, koks mano pašaukimas. Ir pašaukimas ne siaura profesine prasme, o plačiąja: kas ir koks aš esu iš tiesų? Kokia mano unikali forma ir aromatas? Kas man svarbu? Kuo atėjau praturtinti šį pasaulį?

Šalia prasmės trūkumo, pasimetimo, žemos savivertės būsenos, nuolat jaučiausi išduodanti pati save, pasiklydus ir išgyvenanti jausmą, kad „viskas lyg ir gerai, bet kažko trūksta”. Kol supratau, ko trūko mano gyvenime. Mano gyvenime trūko manęs.

Nutariau, kad noriu ne tik pati atrasti ir pradėti gyventi pagal savo pašaukimą, išmokti kasdien patirti gyvenimo džiaugsmą, bet padėti ir kitiems žmonėms atgauti vidinę galią, pasitikėjimą savimi ir kurti gyvenimą, kurį būtų gera gyventi.

Mano misija

Visada domėjausi psichologijos, egzistencinės filosofijos ir dvasingumo sritimis. Kažkuriuo metu gyvenime atsirado profesionalus koučingas (ICF), kuris puikiai suskambėjo su mano tuometinėmis padalinio vadovo pareigomis personalo atrankų įmonėje, įgimtais talentais ir širdies kvietimu. Supratau, kad laimingiausia esu galėdama pasitarnauti kitiems ir kurti santykį, kuriame susitinka širdys.

Visgi klasikinis koučingo požiūris man nesuteikė įrankių integruoti visus žmogaus lygmenis: proto, kūno, dvasios ir emocijų, todėl toliau mokiausi Holistinės terapijos institute (Australija) ir įgijau holistinio koučingo ir proto-kūno praktiko profesiją (Holistic Life Coach & Mind-Body Practitioner).

Šiandien dalinuosi patirtimi ir žiniomis, kurias įgijau ieškodama savęs, savo gyvenimo kelio, savo pašaukimo, savo mėgstamų veiklų ir būdų tapti laiminga. Dirbdama neapriboju savo Klientų vienos metodikos rėmais, bet parenku tinkamiausias priemones individualiai pagal kiekvieną žmogų: taikau koučingą, mentorystę, pozityviosios psichologijos ir kognityvinės elgesio terapijos įrankius, somatines praktikas, psichoedukaciją, kvėpavimo pratimus bei meditaciją.

Mano misija – padėti Tau geriau pažinti tikrąjį, unikalų save ir per tai atrasti savo pašaukimą, išgirsti atsakymus, prisiminti, ko nori iš tikrųjų ir sukurti tvarius būdus, kaip tuos norus paversti realybe. Padėti Tau pasiekti tuos tikslus, kuriuos sunku pasiekti vienam. Gilus savęs pažinimas – vienintelis kelias į besąlyginį saugumą ir laisvę, nes kol nepažinsime savęs – tol gyvensime išorinių lūkesčių, išmoktų programų, baimių bei ribojančių įsitikinimų primestą gyvenimą, kuriame esame tik keleiviai.

Mano misija – kalbėti su žmonėmis širdies kalba. Daugiau apie tai, kaip galiu Tau padėti:

Individualus koučingas

Karjeros konsultacijos

Tai, kuo tikiu

Tikiu, kad kiekvienas pats savo viduje žino, kas jam geriausia. Ir kiekvienas turi vidinę galią pakeisti savo gyvenimą. Todėl nedirbu su žmonėmis, kurie tikisi, kad kiti turi išspręsti problemas už juos.

Tikiu, kad žmogus yra sistema, kaip koralų rifas, kuriame visos dalys tarpusavyje turi simbiotinį ryšį. Todėl dirbdama stengiuosi įtraukti tiek visus žmogaus lygmenis (proto, kūno, dvasios ir emocijų), tiek klausimo kontekstą visose gyvenimo srityje, nes tai būtina, siekiant tvaraus, harmoningo pokyčio.

Taip pat tikiu, kad kiekviename santykyje – koučingo, terapiniame ir pan. – svarbiausia yra ne metodas, o pats specialistas ir jo gebėjimas kurti atvirą, betarpišką ryšį su klientu kaip su žmogumi. Ir tikiu, kad svarbu prieš pradedant bendrą darbą įsitikinti ne tik tuo, ar tinka koučingas kaip metodas, bet ar tinka pats koučeris, ar atsiranda ta geroji chemija, kuri leidžia jaustis saugiai.

Ką apie darbą su manimi sako žmonės:

Klientų atsiliepimai

Kviečiu susipažinti

Norinčius ne tik pokyčių, bet ir apsisprendusius dirbti dėl tų pokyčių, kviečiu susipažinti į nemokamą pažintinį 30 min. trukmės pokalbį, kurio metu aptarsime, kas Tau dabar svarbiausia, šiek tiek prisiliesime prie koučingo darbo proceso bei pajausime, ar norisi toliau keliauti kartu.

Su manimi susisiekti galima:

Šiltai, Lolita