Atsiliepimai

Į Lolitą kreipiausi galvodama, kad mane reikia taisyti, o jau po pirmų susitikimų pačiai ėmė aiškėti, jog manyje nėra nieko sulūžusio. Per pusmetį trukusius susitikimus supratau, kad savybės, kurių svajojau įgyti, jau yra manyje. Kad jėga ir energija, kurių ieškojau aplinkoje, yra manyje. Ir visa tai gebu valdyti.

Po kiekvienos sesijos jaučiau augantį pasitikėjimą savimi. Lolita suteikė veiksmingų įrankių, kuriuos sėkmingai taikau ir dabar, tad vidinis augimas nesustojo pasibaigus paskutinei sesijai. Taiklūs klausimai ir tikslus reflektavimas sukeldavo naujų minčių bangas, smalsumą ieškoti atsakymų ir nuostabą kaskart juos atradus.

Lolitos dėka tolimos svajonės virto aiškiais planais ir kai kurie jų įgavo kūną dar sesijų eigoje. Pusmetis su Lolita buvo drąsus darbas su savimi, kuris atvėrė akis, išmokė klausyti savo balso ir jausti save. 

Linkiu kiekvienam bent vienos koučingo sesijos su Lolita ❤️

Justina J., ★★★★★

Esu labai laiminga, kad kreipiausi į Lolitą. Šitą patirtį sunku sudėti į žodžius, bet rezultatas atsispindi mano kasdieniame gyvenime. Tai buvo geriausias asmeninio augimo sprendimas pastaraisiais metais. Išnyko mano abejonės, tapau rami dėl ateities ir atradau savo vidinį balsą, kuris mane veda teisinga kryptimi. Dalykai, apie kuriuos net kalbėti bijojau, po kiekvienos sesijos virsdavo veiksmais. Įgijau drąsos siekti savo tikslų ir tas vyko taip lengvai ir natūraliai! Tai, kas atrodė neįmanoma, dabar tapo realybe. Net neįsivaizdavau, kad pokyčiai įvyks taip giliai ir taip plačiai.

Visą laiką jaučiausi komfortiškai, kad mane supranta ir palaiko. Lyg kalbėčiausi su geru draugu, labai jaukiai ir kartu profesionaliai. Rekomenduoju Lolitą kaip profesionalų koučingo specialistą kiekvienam, kam reikia pagalbos.

Rūta V., ★★★★★

Jaučiausi laisvai, galintis atvirai dalintis, šnekėti. Nebuvo jokio suvaržymo. Lolita sukūrė labai gerą atmosferą atsiverti, laisvę galvoti. Tuo pačiu jaučiausi saugiai, nes Lolita neleido nuklysti mintims į šoną – išlaikėme tinkamą kryptingumą ir susitelkimą. Rezultatas – suvokimas, kad viską galiu pasiekti. Atėjusi laisvė mąstyti ir rinktis tai, kas man yra tinkama. Dingęs nepasitikėjimas savimi ir savo pasirinktu profesiniu keliu. Atrastos įžvalgos apie verslą, projektus, savo paties užduotis. Gavau labai labai daug ir tai padės man siekti savo tikslų tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Labiausiai patiko žmogiškas ryšys, kuris padeda atsiskleisti ir būti savimi. Dar atviras bendravimas, sesijų rėmų išlaikymas ir pozityvumas, teigiamas situacijos vertinimas. Tai skatina judėti į priekį. Rekomenduočiau tiems žmonėms, kurie nepasitiki savo jėgomis, nepasitiki sprendimais, yra pasimetę tarp darbų ir karjeros krypčių. Manau jiems Lolita drąsiai padės atrasti savyje atsakymus.

Tomas S., ★★★★★

Su Lolita turėjau iš viso 12 sesijų, bet jau nuo pirmos ji man pagelbėjo peržvelgti savo ‘status quo’, kurio negalėjau pakęsti, bet kurį nuolat racionalizavau dėl baimių. Jos dėka sugebėjau išeiti iš savo galvos ir pažiūrėti į situaciją kitu kampu – žengti pirmą žingsnį link ten, kur tikrai noriu eiti. Lolitos gebėjimas mane nuvesti prie nepatogių klausimų yra tai, ką labiausiai vertinu iš mūsų sesijų.

Tai nereiškia, kad gavau instrukciją kaip ir ką gyvenime daryti – tikri norai, poreikiai, žinios – jau yra mumyse. Tik kartais būna sunku juos atkasti iš po metų metais sau kartotų įsitikinimų ir baimių. Pokyčiai galiausiai priklauso nuo asmeninio gebėjimo savęs klausytis, o Lolita turi dovaną padėti tą padaryti. Ačiū Tau už Tavo įžvalgų protą, empatiją ir šilumą. Ir labai gera žinoti, jog prireikus, visada galiu į Tave kreiptis.

Vaiva P., ★★★★★

Lolita, noriu labai pasidžiaugti, kad sutikau tave savo kelyje. Jau nuo pat pirmos susitikimo minutės pasijaučiau labai patogiai, kaip kalbėdama su artimu žmogumi. Dėka tavo gebėjimo sukurti erdvę visiškai atviram bendravimui, pokalbiai buvo labai nuoširdūs ir leido pažvelgti su lengvumu į situaciją, kurioje buvau užstrigusi. Nuoširdus tavo rūpestis jautėsi kiekvieną bendravimo minutę. Viena iš didžiausių dovanų kurias gavau po mūsų sesijų – tai savęs priėmimas. Sesijas su tavimi rekomenduoju kiekvienam einančiam asmeninio tobulėjimo ir savęs pažinimo keliu. Ačiū už tai, ką darai 🤍

Rūta N., ★★★★★

After a certain amount of sessions with Lolita i have discovered many things about myself. Her caring and curious attitude towards work helped me closely look at myself without any judgement or pressure. Every meeting was closely adjusted to my needs and overall mood. It not only helped me calm down and think about future prospects. But set a good mood for the day.

While covering a wide range of topics Lolita always asked the right questions that provoked my mind into questioning and further exploring myself and think outside of the box. Eventually coming out with solutions that otherwise would’ve been hard to come up for myself.

Tomas J., ★★★★★

Koučingo sesijos su Jumis padėjo man išsigryninti savo karjeros viziją, susidėlioti veiksmų planą ir labiau pasitikėti savo jėgomis. Kartais atrodo, jog darbas moderniame ofise su geru atlyginimu yra viskas, ko gali tikėtis, tačiau širdį būtina užpildyti kažkuo prasmingesniu. Su Jūsų palaikymu, supratau, kad neesu „balta varna” su savo idealistiniais norais ir iš tiesų verta investuoti į laimės paieškas. Taip pat esu dėkinga ir už praktinius patarimus paieškų procese. Rekomenduoju 🙂

Julija M., ★★★★★

Nuo pirmos susitikimo akimirkos su Lolita buvo aišku, kad ji į savo darbą žiūri rimtai ir su dideliu atsidavimu. Kiekvienoje sesijoje ji pasirengusi atiduoti visą savo dėmesį, energiją ir meilę, kad padėtų man augti ir tobulėti.

Jos gebėjimas užmegzti glaudų ryšį su manimi leido kurti saugią erdvę, kurioje galėjau tyrinėti savo mintis ir jausmus.

Vienas iš didžiausių Lolitos įnašų į mano pažangą buvo jos gebėjimas veikti kaip „minčių veidrodis”, kuris leido atpažinti ir susidoroti su mano neigiamais mąstymo įpročiais. Jos pagalba supratau, kokie mąstymo modeliai mane įkalina.

Be to, Lolita padėjo man įsisavinti naujas praktikas ir įrankius, kurie leido man ugdyti sveikesnius mąstymo įpročius, suteikiantčius galios ir stiprybės. Dabar jaučiuosi atidesnis savo mintims ir aplinkai, dažniau esu taikoje su savimi bei kitais žmonėmis.

Mano Pasaulio suvokimas tapo aiškesnis ir mažiau iškraipytas.

Galiausiai noriu pabrėžti, kad darbas su Lolita buvo viena geriausių investicijų į save, kokias esu padaręs. Šį procesą prisiminsiu ilgai. Esu dėkingas už galimybę kartu dirbti.

Arnas D., ★★★★★

Koučingo sesijos su Lolita padėjo man pagerinti savo kasdienę rutiną, jausti daugiau dėkingumo ir pasitenkinimo gyvenimu. Pradėjau savyje ieškoti pozityvių ir įgalinančių dalykų, įpratau „gaudyti“ kritiškas mintis ir keisti jas. Išsigryninau savo stiprybes ir vertybes, ir susidėliojau planą, kur dar daugiau jų įtraukti. Labai patiko, kad sesijos vykdavo miške, padėdavo labiau atsipalaiduoti.

Lolita, daryk ir toliau, ką ir kaip darai, nes dirbi su galinga energija, empatija, pozityviu nusiteikimu, puikiai moki klausytis ir leidi pašnekovui jaustis svarbiu ir suprastu! Rekomenduoju visiems, kas nori pasigerinti gyvenimą.

Žygimantas R., ★★★★★

Nuoširdžios rekomendacijos ir patys geriausi atsiliepimai. Lolita labai supratingas, įsiklausantis, aiškiai reflektuojantis ir atviras žmogus, kuris padėjo išjudinti iškilusius barjerus ir puikiai sukoordinavo einant prie konkrečių klausimų ir situacijų sprendimo. Susitikimai struktūruoti, aiškūs ir tuo pačiu duodantys daug naudos bei peno apmąstymams. Nuoširdus ačiū!

Milda G., ★★★★★

Norejau padekoti, kad padejai man sioje situacijoje ir del to padariau tai, ko seniau nebuciau drisusi. Svarbus zingsnis kelyje link daugiau galios, autonomijos. O ne guzimosi nuo viso pasaulio ir pergyvenimo, kaip cia mane ta zeme isvis nesioja 😅 O jei visai trumpai, tai didziuojuosi sia diena ir aciu tau, nes tai tavo deka. 😽

Pastovi klientė, ★★★★★

Pokalbis su Lolita prasidėjo nuo man aktualaus klausimo, situacijos aptarimo. Rezultatas – užbaigtas nemalonus energiją atimantis atidėliojimų ciklas. Su draugėmis dažnai tik kalbamės apie savo problemas, kurios ir lieka problemomis, sugaištame daug laiko, o su specialisto pagalba gali daug greičiau išspręsti, rasti atsakymus ir dar išsinešti būdus, metodus, patyrimus, kaip ateityje bet kokioje situacijoje visą tai pritaikyti. Lolita puikiai vedė mane problemos pamatymo, sprendimo ir būsenų pajautimo keliu. Dėkoju!!!

Laima K., ★★★★★

Tik ką draugei parašiau: „Labai faina buvo sesija su Lolita, labai įkvėpė.” Tai turbūt ir būtų pagrindinis dalykas, kurį išsinešu iš konsultacijos – įkvėpimas, kurio ieškojau ir neradau. Atėjau pas Lolitą išspręsti gan paprastą klausimą, kuris man visai nebuvo paprastas. Ir per daug nesitikėjau. Bet klausimas realiai tapo išspręstas tiesiog per valandą, radau daug atsakymų tiesiog savo kasdienybėje, kurioje buvau nustojus kažko ieškoti. Ačiū, Lolita 🙂

Ieva R., ★★★★★

Labas, Lolita! Noriu padėkoti už mūsų pažintį šiais metais😊 Nors dar ir pasimatysime kitose sesijose, bet noriu pasakyti ačiū už tavo jau skirtą laiką man, kuris buvo labai labai reikalingas ir naudingas. Yra be galo gera susitikti tokius nuoširdžius, šiltus ir gylius žmonės savo gyvenimo kelyje❤️ Didelis ačiū ir už praktikas – buvo labai vertinga šią savaitę, kurią skyriau refleksijai. O tavo meditacija yra kažkas nerealaus, klausau beveik kas dieną ir taip gera! 😍 Ačiū, už tai ką darai!

Rūta N., ★★★★★

Pokalbis su Jumis mane atvedė į klausimų sau iškėlimą ir atsakymų radimą. Atsakymus radau savaime, todėl dabar kimbu į darbų paieškas ir tikiu, kad rasiu tai, kas vėl mane užkabins taip, kad galėtų mano vidinė ugnelė dirbti pilnu pajėgumu. Sėkmės Jums, Lolita, esate puiki savo srities profesionalė!

Justina R., ★★★★★

Jau senokai taip gerai nesijaučiau pokalbio metu. Ačiū už kokybišką laiką ir konsultaciją, ir už sugrąžintą pasitikėjimą savo jėgomis ir galimybėmis. Nesitikėjau tokio gero kokybiško susitikimo. Lolita, ačiū Jums už įžvalgas ir pokalbį.

Eglė R., ★★★★★

Jau po pirmo pokalbio su Lolita pajutau lengvumą. Lolita padėjo į save pažvelgti tarsi per veidrodį, tinkami klausimai padėjo rasti atsakymus, kurie visada buvo mano viduje. Nuoširdžiai dėkoju už skirtą laiką ir drąsiai rekomenduoju tiems, kurie pametė kelią kelionės viduryje.

Greta, ★★★★★

Konsultaciją vertinu puikiai. Jauki, maloni atmosfera. Namų darbų užduočių aptarimas bei atviras pokalbis su Lolita padėjo išsiaiškinti stipriąsias mano puses ir „sustyguoti” tolimesnius žingsnius karjeros krypties keitimo kelyje. Dėkoju už šį nuostabų „Kalėdinį stebuklą”

Živilė V., ★★★★★

Rekomenduoju visiems, kurie ne tik ieškote darbo, bet norite dar geriau pažinti save, atsakyti į įvairius jums kylančius klausimus. 🎈Nepaprastai dėkoju Lolitai už malonią pažintį ir skirtą laiką, kuris buvo labai produktyvus ir naudingas. Lolitos pateikti klausimai buvo tokie taiklūs, paskatino dar kartą susidėlioti savo asmeninius ir darbo prioritetus, stiprybes ir lūkesčius. Po susitikimo išėjau labai pakylėta, motyvuota drąsiai žengti keliu, kuris tikrai man!! Ačiū, kad taip nuoširdžiai dirbate, ir už įkvepiantį, šiltą ir naudingą susitikimą! 🤗🌺 Siunčiu didžiausius linkėjimus ir skatinu tuos, kurie susiduriate su iššūkiais keičiant veiklas, mėginat dar geriau pažinti save drąsiai kreiptis!

Laura D., ★★★★★

Susitikimas ir pokalbis su Lolita buvo labai profesionalus – šiltas, konstruktyvus ir man, asmeniškai, labai naudingas! Jei ieškote gyvenimo pokyčių, kreipkitės – išklausys, padrąsins ir dar sudėlios pokyčių planą 🙂Nuoširdžiai rekomenduoju!

Raimonda M., ★★★★★

Lolita labai gerai išjautė situaciją. Jaučiausi komfortiškai, išėjau su geru jausmu ir palengvėjimu. Gavau užtikrintumo, supratimo ir palaikymo žengiant pirmą žingsnį. Ačiū!

Ričardas B., ★★★★★

Susitikimų su Lolita metu pasižiūrėjau į save iš šono ir atsakiau į klausimus, kurių vengdavau, taip pat išmokau, kaip nebėgti nuo nemalonių dalykų ateityje. Kaskart išeidavau su palengvėjimu. Rezultatas – gautos įžvalgos sudėliojo naujus tikslus 🙂 nors iš pradžių buvo baisu atsiverti ir sakyti dalykus, kurie giliai užslėpti, empatijos lygis, palaikymas, akių kontaktas sukūrė pasitikėjimą skatinančią aplinką, kurioje buvo lengva atsiverti.

Digna, ★★★★★

Koučingo sesijų su Lolita metu gavau konkrečius įrankius geriau suprasti savo norus ir poziciją. Esu labai dėkinga už palaikymo žodžius, nuoširdų bendravimą ir išklausymą. Labai patiko namų darbai.

Audronė P., ★★★★★

Pagaliau supratau, ką turiu daryti su savimi – kaip dirbti ir ko ieškoti. Įsivardinau savo tikslus, vertybes ir išsigrynininau sekančius žingsnius. Labai patiko tai, kad su Lolita taip lengva išsikalbėti, nors klausimai ir nebuvo lengvi… 🙂

Žilvinas G., ★★★★★

Bendravimas su Lolita padėjo iš naujo permąstyti savo gyvenimą, kas man svarbiausia, o kas ne taip svarbu. Dabar žinau, ką toliau daryti!

Aistė D., ★★★★★

Lolita, ačiū už tokią gilią emocinę kelionę! Buvo drąsu ir lengva kalbėti atvirai. Atradau sau daug dalykų, apie kuriuos seniau net nebuvau pagalvojusi.

Asta B., ★★★★★

Sesijos metu labai patiko atvira atmosfera, jaučiausi girdima ir suprasta. Trikdė, kad pasakoju intymius išgyvenimus svetimam žmogui. Esu patenkinta rezultatu, nes sužinojau metodus, kurie gali padėti suvokti savo stiprybes ir norus. Visgi norėjosi išgirsti daugiau konkrečių apibendrinimų, įvertinimų ir pasiūlymų.

Gintarė K., ★★★★

Dirbant su Lolita susidėliojo mintys, atsirado aiškus veiksmų planas. Padėjo prisiimti atsakomybę už save ir savo gyvenimą. Labiausiai patiko nuoširdus įsiklausymas, leidimas išsikalbėti, taiklūs klausimai ir absoliutus pasitikėjimas! Ačiū begalinis!!!

Renata J., ★★★★★

Pasiekiau savo tikslą, tapo aišku, ką daryti šioje situacijoje, kuri pasirodė esanti paprastesnė, nei iš pradžių maniau. Taiklūs ir netikėti klausimai padėjo kitu kampu pasižiūrėti į problemą – nuo emocijos iki konkretaus veiksmo, ką daryti.

Asta B., ★★★★★

Ačiū, kad padėjote išsigryninti asmenines savybes, stiprybes bei poreikius!

Justinas B., ★★★★★

Sesija buvo labai įkvepianti, supratau, kuriose vietose pati sau kenkiu labiausiai ir ką padaryti, kad pasijausčiau geriau. Koučerė įkvėpė mane ir padėjo suprasti savo stiprybes. Taip pat aiškiai sau įsivardinau, kad buvimas toje situacijoje man žalingas ir metas imtis veiksmų. Koučingo sesijos metu prisiminiau kaip būna, kai pasitiki savo jėgomis ir jauti vidinę jėgą. 🙂

Aistė D., ★★★★★